Velký oválný talíř

Atelier Keen přináší oválný talíř, kombinaci talíře a podnosu, který je ideální pro rodinné setkání a rozlišení podávání pro děti a dospělé. Tento univerzální kousek může sloužit jako miska na ovoce, dezertní tác nebo podnos na chlebíčky. Talíř je vyroben z prvotřídního silikonu bez chemikálií a díky své odolnosti a neutrálnímu designu je perfektní investicí do dlouhodobého použití.
Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Možnosti doručení
620 Kč
Velký oválný talíř

Začátky přechodu na pevnou stravu jsou v mnoha aspektech velkou výzvou. Abychom udrželi krok s metodami krmení tak, aby podporovaly “průzkumníka” v miminku, ale zároveň neudělali z naší kuchyně nevzhlednou zónu plnou různorodého nádobí, barev a dalších vágně vypadajících doplňků, vytvořily designérky Atelier Keen něco vskutku božského.

Oválný talíř, kombinace prostírání talíře a podnosu, je geniální doplněk pro váš stůl, když se sejde celá rodina a vy byste rádi rozlišili servírování pro děti a dospělé. Použít jej můžete jako ovocnou mísu, dezertnici, chlebíčkový tác apod. Kreativitě se meze nekladou! A vaše servírování bude stále dokonale stylové.

Tento produkt je vyroben bez chemikálií

žádné BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium a další chemikálie narušující hormony

Životnost

Když si koupíte prvotřídní silikonové produkty, můžete si být jisti, že obstojí ve zkoušce času a investice se vám jednoznačně vyplatí. Ve srovnání s jinými materiály se nekroutí, nelámou ani nepraskají. Ručním mytím je jistojistě učiníte o to více udržitelnějšími. Tato odolnost spolu s myšlenkou genderově neutrálních barev dělá z nádobí Atelieru Keen perfektní kousky, které budou růst s vašimi dětmi a poslouží i pro další generaci nebo pro upcyklaci.

Ne všechny dobré věci musí skončit

Při správné péči vám produkty Atelieru Keen vydrží roky, ale můžete je také recyklovat! Prodloužením životnosti a používání každého produktu výrazně snížíte jeho dopad na životní prostředí. Vždy je lepší dát věcem druhý život! Co takhle zásobit kuchyňku vašeho potomka sadou nádobí, které už je mu pro stolování malé? Může předstírat, že má kavárnu a čajové dýchánky pro velmi důležité hosty, plyšovou partu.