Můj první chleba

Můj první chleba" je zdravá alternativa pečiva pro děti v době weaningu, která kombinuje odborné znalosti pekařů a dětské gastronomie. Tento chleba, připravený bez droždí, cukru, emulgátorů a barviv, využívá mikroflóru v kvásku pro zvýšení výživové hodnoty a usnadnění trávení. Sestává pouze z mouky a vody a je pečený s vysokým standardem zrání a fermentace, což z něj dělá ideální volbu pro zavádění alergenu lepku a jako zdravou alternativu pečiva během celého weaningu.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
145 Kč
Můj první chleba
Bez droždí a lehce stravitelný.

Můj první chleba vznikl spojením dětské gastronomie a profesionálních znalostí pekařů (druh mouky, frekvence krmení kvásku, úroveň hydratace, teplota kynutí, délka fermentace atd.) díky čehož startér (mikroflóra v kvásku) zvyšuje výživovou hodnotu těsta a usnadňuje trávení, což je právě pro nejmenší děti v době weaningu klíčový benefit. 

Můj první chleba je vhodný při zavádění alergenu lepku, ale také dále v průběhu weaningu pokud máte rádi pečivo a hledáte jeho zdravou alternativu. Neobsahuje emulgátory, droždí, cukr, ani žádná barviva či jiné cizí látky. Pouze mouka, voda a vysoký standard zrání a fermentace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…