Miska s přísavkou

Miska od Atelier Keen s přísavkou znamená konec létajících misek při jídle. Její minimalistický design s charakteristickými konturami je funkční a stylish. S vnitřní zakřivenou stěnou pro jednoduché nasbírání jídla a vyrobena bez chemikálií, tato miska je navržena tak, aby vydržela léta a mohla být recyklována.
Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Možnosti doručení
360 Kč
Miska s přísavkou

Létají u vás při jídle misky vzduchem? Tak těm dnům je konec! Doporučujeme misku s přísavkou, která opravdu drží, takže když váš mrňous jí, nemusíte se obávat, že dojde na létání nádobí vzduchem.

Nadčasová a minimalistická miska s charakteristickými konturami a geometrickými siluetami vnese do vašeho domova čistý a nepřeplácaný styl a zároveň bude dokonale funkční. Jinými slovy, můžete očekávat naprostou dokonalost. Atelier Keen vytvořil misku tak, aby nebyla příliš hluboká. Dítě do ní vidí a může si jídlo bez problémů nabrat.

Chytře navržená je i vnitřní stěna misky se zakřiveným okrajem, aby se batolatům jídlo jednoduše shrnulo na lžičku nebo ho uchopilo prsty.

Tento produkt je vyroben bez chemikálií

žádné BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium a další chemikálie narušující hormony

Životnost

Když si koupíte prvotřídní silikonové produkty, můžete si být jisti, že obstojí ve zkoušce času a investice se vám jednoznačně vyplatí. Ve srovnání s jinými materiály se nekroutí, nelámou ani nepraskají. Ručním mytím je jistojistě učiníte o to více udržitelnějšími. Tato odolnost spolu s myšlenkou genderově neutrálních barev dělá z nádobí Atelieru Keen perfektní kousky, které budou růst s vašimi dětmi a poslouží i pro další generaci nebo pro upcyklaci.

Ne všechny dobré věci musí skončit

Při správné péči vám produkty Atelieru Keen vydrží roky, ale můžete je také recyklovat! Prodloužením životnosti a používání každého produktu výrazně snížíte jeho dopad na životní prostředí. Vždy je lepší dát věcem druhý život! Co takhle zásobit kuchyňku vašeho potomka sadou nádobí, které už je mu pro stolování malé? Může předstírat, že má kavárnu a čajové dýchánky pro velmi důležité hosty, plyšovou partu.