Lžička a vidlička

Příbory od Atelier Keen jsou malé a ideální pro batolata, která se učí jíst samostatně, ale hodí se i pro starší sourozence díky své praktičnosti. Tyto příbory jsou vyrobeny z prvotřídního silikonu bez chemikálií a jsou designovány tak, aby obstály v průběhu času, což z nich dělá skvělou investici. Při správné péči mohou tyto příbory sloužit po mnoho let a lze je i recyklovat.
Varianta:
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
350 Kč
Lžička a vidlička

Ani se nenadějete a váš mlíčko zbožňující kojenec bude baštit příborem. Pro vás i pro dítě je to obrovský pokrok! Příbory od Aletier Keen jsou maličkaté a právě tím budou perfektním parťákem pro batole, které se teprve učí s příborem zacházet. Zároveň však poslouží klidně i starším sourozencům, protože jsou prostě geniální a praktické. To se musí zkusit a zažít!

Tento produkt je vyroben bez chemikálií

žádné BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium a další chemikálie narušující hormony

Životnost

Když si koupíte prvotřídní silikonové produkty, můžete si být jisti, že obstojí ve zkoušce času a investice se vám jednoznačně vyplatí. Ve srovnání s jinými materiály se nekroutí, nelámou ani nepraskají. Ručním mytím je jistojistě učiníte o to více udržitelnějšími. Tato odolnost spolu s myšlenkou genderově neutrálních barev dělá z nádobí Atelieru Keen perfektní kousky, které budou růst s vašimi dětmi a poslouží i pro další generaci nebo pro upcyklaci.

Ne všechny dobré věci musí skončit

Při správné péči vám produkty Atelieru Keen vydrží roky, ale můžete je také recyklovat! Prodloužením životnosti a používání každého produktu výrazně snížíte jeho dopad na životní prostředí. Vždy je lepší dát věcem druhý život! Co takhle zásobit kuchyňku vašeho potomka sadou nádobí, které už je mu pro stolování malé? Může předstírat, že má kavárnu a čajové dýchánky pro velmi důležité hosty, plyšovou partu.