Lahodný Benedikt kuchařka

Získejte podepsanou personalizovanou kuchařku Lahodný Benedikt, která vám přijde v Květnu.

Dostupných 150 ks. 

Věnování prosím napište do poznámek při shrnutí objednávky. Děkujeme 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
749 Kč
Lahodný Benedikt kuchařka
Lahodný Benedikt kuchařka  28 45
Akce

LB-preorder-web-banner 

Lahodná cesta vašeho miminka od mateřského mléka k jídlu  

 Tato kniha je průvodce dětským stravováním od 0-3 let. Nabízí rychlé několika krokové recepty založené na zdravých principech, které jsou zároveň nesmírně lahodné a podporují chuť dětí k jídlu.
 Autorka Denisa Stránská, matka Benedikta, sdílí své recepty, které vymýšlela na cestě překonávání potravinové intolerance svého syna, během níž, mimo jiné, došla až k zahraničnímu studiu výživového poradenství se specializací na miminka a batolata v době weaningu. Bezpečně, nutričně a lahodně vaši ratolest provází kroky přechodu "od mléka k jídlu" , vše na základě několikaleté zkušenosti a praxe v oboru holistického nutričního stravování dětí od 0 do 3 let.
 Kuchařka je určena rodičům, kteří chtějí umět vložit do jednoho jídla všechny základní živiny, které miminko potřebuje pro zdravý vývoj a růst, ale také pro rodiče, které zajímá jak zavést různé ingredience do dětské stravy, jak připravit chutné pokrmy pro své malé gurmány nebo jak zavádět top alergenní potraviny do jídelníčku miminka.

       "Můj syn Benedikt byl od narození problémový jedlík a brzy se ukázalo, že trpí potravinovou intolerancí na laktózu.

Strávila jsem v kuchyni celé hodiny vymýšlením jídel, u kterých bych se vyhnula kritickému alergenu a zároveň připravila chuťově lahodný pokrm. 
Když se mi to podařilo, chtěla jsem se o své experimenty podělit s maminkami. No, vlastně to byl můj manžel a okolí, které si všimlo, jak lahodně jídla chutnají a zároveň jsou zdravá, a tak mi neustále opakovali, že bych měla založit babyfood blog. Až jsem nakonec poslechla a profil Lahodný Benedikt byl na světě."

 
   "Chci ukázat rodičům, jak a kdy zavést různé ingredience. Recepty na pokrmy, které vám zde předkládám, obsahují všechny nezbytné živiny a minerály a zároveň jsou pro miminko chuťově lahodné. Vše naprosto v souladu s malým teprve se vyvíjejícím trávicím ústrojím. Věřím, že tato kniha vám pomůže zodpovědět mnoho otázek, rozptýlí obavy, přinese vám úlevu od mnoha stigmat a zároveň dodá vašemu miminku psychickou i fyzickou spokojenost."
 
 
V KNIZE NAJDETE

Více než 70 receptů nutričně vyladěných tak, abyste nad výživovým složením nemuseli přemýšlet a vaše miminko skvěle prospívalo. 

Recepty na lahodná pyré i fingerfood

Několik rychlých receptů na domácí kaše pro miminko

Masová jídla 

RECEPTY Z KUCHAŘKY,  KTERÉ MIMINKA NEJVÍCE MILUJÍ


Pyré Pomodoro
Dětský špagbol
Svíčková pro batole
Pyré z červeného zelí, quinoi, hrušky a anýzu
Teplá chia kaše
Omeleta z banánu a žloutku

 

  PROČ MOJE KUCHAŘKA

 Recepty jsou složené na základě studia výživového poradenství specializovaného na miminka od nula do tří let, které jsem úspěšně      absolvovala 

 
 Jídla se zaměřují na klíčové živiny které miminko v začátcích přechodu na pevné jídlo potřebuje

 
 Zdravé a zároveň lahodné pokrmy ve většině případů vhodné pro celou rodinu

 
 Bohatá paleta chutí, které rozvíjejí v miminku chuť objevovat a ochutnávat jídlo

 
 Jídla jsou variabilní a dají se přizpůsobit jak pro veganské rodiny, tak pro děti se specifickými alergiemi.

 

 

Ale to nejlepší na tom všem je že...


Recepty z knihy vám vystačí na celou dobu weaningu. Nepotřebujete nic dalšího k tomu, aby vaše miminko perfektně prospívalo !

 

 PŘEDPRODEJ KNIHY -  ZAJISTĚTE SI SVŮJ VÝTISK !

 

Díky rostoucího zájmu o kuchařku jsme po jejím únorovém vyprodání nechali dotisknout dalších 1200 kusů, které dorazí v Květnu. Nezaručujeme však, že bude v té době ještě k dispozici, protože předprodej již běží. Pokud tedy plánujete nákup, chtěli byste mít kuchařku doma a získat exkluzivní přístup ke všem receptům, objednejte si ji už teď spolu s dárkem za nákup. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchařka
Hmotnost: 0.7 kg