Lahodný Benedikt kuchařka

Průvodce dětským stravováním od 0-3 let nabízí recepty na jednoduchá jídla z dostupných surovin, které tvoří nutričně vyvážený pokrm. Autorka Denisa, matka syna s potravinovou intolerancí, sdílí své vymyšlené recepty, které jsou bezpečné, nutričně bohaté a lahodné pro miminka. Tento průvodce je určen rodičům, kteří chtějí zavést různé ingredience do dětské stravy a hledají způsoby, jak připravit chutné pokrmy pro své malé jedlíky.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 44
749 Kč
Lahodný Benedikt kuchařka

Průvodce dětským stravováním od 0-3 let.

Snadná jídla z dostupných ingrediencí

Jednoduchá jídla v kuchařce, ve kterých používám dostupné suroviny, které jsou zkombinovány tak, aby dohromady vytvořily nutričně vyvážené jídlo.

"Můj syn Benedikt byl od narození problémový jedlík a brzy se ukázalo, že trpí potravinovou intolerancí na kravskou bílkovinu. Strávila jsem v kuchyni celé hodiny vymýšlením jídel, u kterých bych se vyhnula kritickému alergenu a zároveň připravila chuťově lahodný pokrm. Když se mi to podařilo, chtěla jsem se o své experimenty podělit s maminkami. Chci ukázat rodičům, jak a kdy zavést různé ingredience. Recepty na pokrmy, které vám zde předkládám, obsahují všechny nezbytné nutriční látky a zároveň jsou pro miminko chuťově lahodné. Vše naprosto v souladu s jeho trávicím ústrojím. Věřím, že tato kniha vám pomůže zodpovědět mnoho otázek, rozptýlí obavy, přinese vám úlevu a miminku psychickou i fyzickou spokojenost."

Denisa 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchařka
Hmotnost: 0.7 kg