Lahev

Atelier Keen přináší stylovou a minimalistickou lahev na pití ve tvaru hexagonu, vyrobenou z hladkého a lehkého potravinářského silikonu. Kromě toho, že je esteticky přitažlivá, je také pružná a odolná, takže se nepoškodí, když ji dítě upustí. Lahev je navíc vybavena kartáčkem pro čištění brčka a je vyrobena bez chemikálií, což ji činí bezpečnou volbou pro vaše děti. Díky své odolnosti a genderově neutrálním barvám je tato lahev ideální volbou pro dlouhodobé použití nebo upcycling.
Varianta:
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Možnosti doručení
480 Kč

Myslím že všechny milujeme, když lahvička na pití pro našeho mimíse má styl. Lahev na pití od Atelieru Keen ve tvaru hexagonu je minimalistická a díky svému designu bude naprosto nepřehlédnutelná.

Je vyrobena z hladkého, lehkého a na dotek velmi příjemného potravinářského silikonu. Brčko je také z měkkého a ohebného silikonu, aby nepoškodilo citlivé dětské zoubky a dásně.

Nicméně, její největší výhodou je, že pokud dítěti lahev upadne na zem, nepoškodí se!

Lahev obsahuje i kartáček na čištění brčka!

Tento produkt je vyroben bez chemikálií

žádné BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium a další chemikálie narušující hormony

Životnost

Když si koupíte prvotřídní silikonové produkty, můžete si být jisti, že obstojí ve zkoušce času a investice se vám jednoznačně vyplatí. Ve srovnání s jinými materiály se nekroutí, nelámou ani nepraskají. Ručním mytím je jistojistě učiníte o to více udržitelnějšími. Tato odolnost spolu s myšlenkou genderově neutrálních barev dělá z nádobí Atelieru Keen perfektní kousky, které budou růst s vašimi dětmi a poslouží i pro další generaci nebo pro upcyklaci.

Ne všechny dobré věci musí skončit

Při správné péči vám produkty Atelieru Keen vydrží roky, ale můžete je také recyklovat! Prodloužením životnosti a používání každého produktu výrazně snížíte jeho dopad na životní prostředí. Vždy je lepší dát věcem druhý život! Co takhle zásobit kuchyňku vašeho potomka sadou nádobí, které už je mu pro stolování malé? Může předstírat, že má kavárnu a čajové dýchánky pro velmi důležité hosty, plyšovou partu.