Lžičky

První lžička od Atelier Keen je klíčovou součástí přechodu na pevné jídlo, s promyšleným tvarem, který dokonale padne do malé dětské ruky. Vyrobená z příjemného silikonu a bez chemikálií, tato lžička je navržena tak, aby vydržela léta a posloužila i dalším generacím. Při správné péči může tento produkt sloužit po mnoho let a lze ho i recyklovat.
Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 17 18 Zvolte variantu
275 Kč

Lžičky

První lžička je především v prvních dnech startu přechodu na pevné jídlo naprosto zásadní komponent.

Také už jste zaregistrovali, jak je pro některá miminka složité trefit se do pusinky s blw lžící, která je příliš dlouhá? Anebo jak jim ne zcela praktická lžíce vypadává z malinkaté ručičky, což přeruší jejich učení se a nastane pláč?

První lžička svým promyšleným tvarem naprosto skvěle padne do malé ručky vašeho miminka. Rukojeť ze silikonu je pro děti velmi příjemná a perfektně se jim drží.

Tento produkt je vyroben bez chemikálií

žádné BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium a další chemikálie narušující hormony

Životnost

Když si koupíte prvotřídní silikonové produkty, můžete si být jisti, že obstojí ve zkoušce času a investice se vám jednoznačně vyplatí. Ve srovnání s jinými materiály se nekroutí, nelámou ani nepraskají. Ručním mytím je jistojistě učiníte o to více udržitelnějšími. Tato odolnost spolu s myšlenkou genderově neutrálních barev dělá z nádobí Atelieru Keen perfektní kousky, které budou růst s vašimi dětmi a poslouží i pro další generaci nebo pro upcyklaci.

Ne všechny dobré věci musí skončit

Při správné péči vám produkty Atelieru Keen vydrží roky, ale můžete je také recyklovat! Prodloužením životnosti a používání každého produktu výrazně snížíte jeho dopad na životní prostředí. Vždy je lepší dát věcem druhý život! Co takhle zásobit kuchyňku vašeho potomka sadou nádobí, které už je mu pro stolování malé? Může předstírat, že má kavárnu a čajové dýchánky pro velmi důležité hosty, plyšovou partu.