Lahodné kysané zelí

Jemně bychom vás rádi upozornili, že kysané zelí podléhá chladícímu řetězu, proto doporučujeme objednávat domů na adresu a uložit ihned do lednice. Při nedodržení chlazení se zboží velmi rychle kazí.

Naše kysané zelí je vynikající volbou pro podporu zdraví vašeho miminka, a to díky svému bohatství probiotik. Tento produkt může pomoci při léčení střeva, posilování imunity a překonávání potravinových přecitlivělostí. Toto zelí je pečlivě fermentováno, aby zaručilo maximální přínos prospěšných bakterií. Každé balení obsahuje 350 gramů čistého zelí, bez přidání octových nálevů nebo nepotřebných látek.

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 3
149 Kč
Lahodné kysané zelí
Kysané zelí

Probiotika mají mnoho zdravotních výhod pro miminko. Mezitímco jsou miminka, pro která jsou probiotika jako volitelný pomocník v  jídelníčku, u jiných miminek mohou být probiotika klíčovou surovinou pro překonávání potravinových přecitlivělostí, léčení střeva, či posilování imunity.
Když vybíráte fermentované potraviny pro vaše miminko, kvalita bude klíčová. Čím kvalitněji probíhá metoda fermentace, tím větší počet prospěšných bakterií se ve střevě vašeho miminka vytvoří. 
Naše kysané zelí je ideální první fermentovanou potravinou pro vaše miminko, protože obsahuje pouze zelí, sůl a koření. Nic víc, nic míň. Navrženo pro střevo miminek. Nečekejte u něj octové nálevy ani přidatné látky které do stravy našich nejmenších ratolestí nepatří. 
1 balení obsahuje 350 gramů zelí.