Lahodné kysané zelí a jablko

Jemně bychom vás rádi upozornili, že kysané zelí podléhá chladícímu řetězu, proto doporučujeme objednávat domů na adresu a uložit ihned do lednice. Při nedodržení chlazení se zboží velmi rychle kazí.

Náš produkt "Kysané zelí a jablko" je unikátní směsí probiotických a prebiotických surovin, které podporují zdraví vašeho trávicího systému. Tato kombinace chutí poskytuje nejen lahodný zážitek, ale také zvyšuje diverzifikaci prospěšných bakterií ve vašem těle. Složení je jednoduché a přírodní: zelí, jablko, sůl a kmín. V každém balení najdete 350 gramů této výživné a chutné směsi.

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1
149 Kč
Lahodné kysané zelí a jablko
Kysané zelí a jablko

Věděli jste, že mezitímco probiotika vytváří prospěšné bakterie ve střevě vašeho miminka, prebiotika připraví půdu v něm tak, že se jich vytvoří o stovky až tísíce více ? Jinými slovy, probiotika a prebiotika by měla jít zároveň, protože společně vyprodukují mnohem intenzivnější diverzifikaci prospěšných bakterií v jediné dávce!
Spojili jsme pro vás probiotickou a prebiotickou surovinu a vytvořili dokonalou kombinaci chutí a zároveň dávku probiotik a prebiotik z jednoho jídla.

Složení: 
zelí, jablko, sůl, kmín
Jedno balení obsahuje 350 gramů zelí s jablkem.